\Dziś nasi uczniowie wzięli udział w wyjątkowej akcji promującej znajomość tabliczki mnożenia.
Czekało na nich mnóstwo wyzwań:
- pisemny egzamin z tabliczki mnożenia,
- zagadki logiczne,
- sudoku,
- szyfrogramy, łamigłówki,
- a także różne tabelki mnożenia, które sprawdzały spryt i koncentrację.
Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy świetnie poradzili sobie z zadaniami i pokazali, że matematyka może być nie tylko nauką, ale i świetną zabawą!
/Renata Tomal – koordynator/














