Text size: A-A+

Jesienne drzewo pamięci klasy 2b i 1a

„Jesienne drzewo pamięci” – wspólne zajęcia klas 1 i 2b

Uczniowie klas 1 i 2b wzięli udział w wyjątkowych zajęciach pod hasłem „Jesienne drzewo pamięci”. Spotkanie poświęcone było refleksji nad pamięcią o bliskich, którzy odeszli oraz tradycjom związanym z Dniem Wszystkich Świętych i Zaduszkami.

Dzieci rozmawiały o znaczeniu pamięci i wspominały ważne osoby, a następnie wspólnie stworzyły duży, kolorowy plakat – „drzewo pamięci”. Każdy liść symbolizował bliską osobę.

W czasie pracy panowała serdeczna i radosna atmosfera. Starsi uczniowie pomagali młodszym, a efekt końcowy stał się pięknym symbolem pamięci, wdzięczności i współpracy.

/Martyna Holler-Prokopiuk, Beata Kopaczewska, Katarzyna Wiżeń/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1226817Odsłon razem:
  • 308Odsłon dzisiaj:
  • 5171Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści