„Jesienne drzewo pamięci” – wspólne zajęcia klas 1 i 2b
Uczniowie klas 1 i 2b wzięli udział w wyjątkowych zajęciach pod hasłem „Jesienne drzewo pamięci”. Spotkanie poświęcone było refleksji nad pamięcią o bliskich, którzy odeszli oraz tradycjom związanym z Dniem Wszystkich Świętych i Zaduszkami.
Dzieci rozmawiały o znaczeniu pamięci i wspominały ważne osoby, a następnie wspólnie stworzyły duży, kolorowy plakat – „drzewo pamięci”. Każdy liść symbolizował bliską osobę.
W czasie pracy panowała serdeczna i radosna atmosfera. Starsi uczniowie pomagali młodszym, a efekt końcowy stał się pięknym symbolem pamięci, wdzięczności i współpracy.
/Martyna Holler-Prokopiuk, Beata Kopaczewska, Katarzyna Wiżeń/








