Text size: A-A+

Pamiętamy o zmarłych nauczycielach SP2

ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

29 października uczniowie klasy 1 i 5a odwiedzili pobliski cmentarz, aby zapalić znicze na grobach byłych pracowników naszej szkoły.

To piękny gest pamięci, wdzięczności i szacunku wobec tych, którzy przez lata tworzyli historię naszej placówki.

Wspólne odwiedziny były okazją do chwili zadumy i rozmowy o znaczeniu Święta Wszystkich Świętych oraz o tym, jak ważne jest pielęgnowanie tradycji i pamięci o tych, którzy odeszli.

/Martyna Holler-Prokopiuk, Sławomir Owedyk, Beata Kopaczewska, Małgorzata Wołoszyn/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1226853Odsłon razem:
  • 344Odsłon dzisiaj:
  • 5207Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści