Podsumowując pracę projektową w I semestrze w klasie 4b, nie sposób nie wspomnieć o tym, że 6 grudnia CZWARTOKLASIŚCI wzięli udział w warsztatach, podczas których przygotowywali ozdoby świąteczne.
Czas spędzony na wykonywaniu lampionów, stroików, bombek jednoczył klasę i stwarzał okazję do rozmów.
Celem spotkania było nie tylko stworzenie ozdób na jarmark bożonarodzeniowy, ale również rozwijanie umiejętności plastycznych i komunikacyjnych.
/Renata Starynowicz/













