25 września odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania Pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.
Na początku pojawiło się pewne zagrożenie w postaci Złej Wróżki, co groziło tym, że uroczystość się w ogóle nie odbędzie. Na szczęście z pomocą Dobrej Wróżki oraz swoich Pań Edyty i Urszuli Pierwszaki pokonały złe zaklęcie zdobywając cztery sprawności:
- Śpiew w Krainie Muzyki;
- Pracowitość pszczółki w Krainie Pracy;
- Szacunek wobec innych oraz miłość ojczyzny w Krainie Miłości;
- Mądrość sowy w Krainie Mądrości.
Następnie Pierwszaki złożyły ślubowanie, że będą dobrymi uczniami, kolegami i patriotami, a pani Dyrektor Magdalena Bujakowska pasowała ich na Uczniów Dwójki.
Brawo! GRATULUJEMY!
/Monika Wieczorek/














































































































































