Text size: A-A+

Pasowanie

25 września odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania Pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

Na początku pojawiło się pewne zagrożenie w postaci Złej Wróżki, co groziło tym, że uroczystość się w ogóle nie odbędzie. Na szczęście z pomocą Dobrej Wróżki oraz swoich Pań Edyty i Urszuli  Pierwszaki pokonały złe zaklęcie zdobywając cztery sprawności:

  • Śpiew w Krainie Muzyki;
  • Pracowitość pszczółki w Krainie Pracy;
  • Szacunek wobec innych oraz miłość ojczyzny  w Krainie Miłości;
  • Mądrość sowy w Krainie Mądrości.

Następnie Pierwszaki złożyły ślubowanie, że będą dobrymi uczniami, kolegami i patriotami, a pani Dyrektor Magdalena Bujakowska pasowała ich na  Uczniów Dwójki.

Brawo! GRATULUJEMY!

/Monika Wieczorek/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227398Odsłon razem:
  • 242Odsłon dzisiaj:
  • 5752Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści