Text size: A-A+

ŁĄKA W ZIMOWEJ SZACIE

W grudniu odbył się konkurs fotograficzny pt.,, Łąka w zimowej szacie” w ramach projektu ,,Polska kwitnie”.

Celem konkursu było:

  • ukazanie w obiektywie zimowego krajobrazu,
  • rozwijanie umiejętności obserwacji świata wokół nas,
  • rozwijanie pasji fotograficznej i pobudzenie aktywności twórczej uczestników,
  • zachęcanie do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu.

Gratulacje dla osób nagrodzonych! Są to: Michalina kl.1a, Oliwier kl.1a, Julia kl.2a, Kajetan kl.2a, Ignaś kl.3b.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich pasji

/Anna Brączyk, Edyta Wilk/

Polska Kwitnie https://www.polskakwitnie.com/

https://lakikwiatowe.pl/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227431Odsłon razem:
  • 275Odsłon dzisiaj:
  • 5785Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści