25 marca nasi uczniowie: Aleks, Janek i Michał z klasy szóstej wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Świdwinie. Organizatorem po raz była Sp3.
Podczas zmagań uczniowie:
- Odpowiadali na pytania za 1, 2 i 3 punkty dotyczące dawnej i współczesnej historii naszego miasta. Następnie
- Na podstawie zdjęć rozpoznawali:
- znane postaci związane ze Świdwinem,
- miejsca w przestrzeni współczesnego Świdwina.
Wszyscy uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością naszego miasta, a nasi chłopcy chcieliby nawet wziąć udział w kolejnych rozgrywkach za rok.
Dziękujemy organizatorom za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie konkursu oraz za bardzo życzliwą atmosferę.
/Monika Wieczorek/
FOTO: Anna Terlecka, MW

































