Text size: A-A+

13. edycja Międzyszkolnego Konkursu o Świdwinie

25 marca nasi uczniowie: Aleks, Janek i Michał z klasy szóstej wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Świdwinie. Organizatorem po raz była Sp3.

Podczas zmagań uczniowie:

  1. Odpowiadali na pytania za 1, 2 i 3 punkty dotyczące dawnej i współczesnej historii naszego miasta. Następnie
  2. Na podstawie zdjęć rozpoznawali:
  • znane postaci związane ze Świdwinem,
  • miejsca w przestrzeni współczesnego Świdwina.

Wszyscy uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością naszego miasta, a nasi chłopcy chcieliby nawet wziąć udział w kolejnych rozgrywkach za rok.

Dziękujemy organizatorom za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie konkursu oraz za bardzo życzliwą atmosferę.

/Monika Wieczorek/

FOTO: Anna Terlecka, MW

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224145Odsłon razem:
  • 38Odsłon dzisiaj:
  • 2499Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści