Text size: A-A+

Dwójka recytuje

Sześcioro dwójkowych laureatów szkolnych eliminacji „Małego Konkursu Recytatorskiego” wzięło udział kolejnym etapie miejsko-gminnym w Zamek Świdwin – Ośrodek Kultury.
Wszyscy świetnie się zaprezentowali.
Cieszymy się bardzo, że DAMIAN i DAWID awansowali do etapu powiatowego, a ARRON otrzymał wyróżnienie. Chłopców przygotowywała pani Magdalena Bąk.
GRATULUJEMY!
/Monika Wieczorek, Magdalena Bąk/
foto: Wiesław Wieczorek, Magdalena Bąk/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1223417Odsłon razem:
  • 115Odsłon dzisiaj:
  • 1771Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści